Mistrz Energetyk

Data: 4 kwi 2024

Lokalizacja: PL-Rzeszów, Poland - All, PL

Firma: Bausch Health

Firma farmaceutyczna ICN POLFA Rzeszów S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Bausch Health Companies Inc., który rozwija, wytwarza oraz dostarcza szeroką gamę najwyższej jakości leków Rx, OTC, suplementów diety. Realizujemy nasze zobowiązania, budując innowacyjną firmę zajmującą się poprawą zdrowia na świecie. Każdego dnia z naszych produktów korzysta ponad 150 milionów ludzi na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie zagadnień związanych z energetyką, pełnienie funkcji dozoru D gr. I; gr II
  • Eksploatacja i konserwacja urządzeń, instalacji elektroenergetycznych
  • Prawidłową eksploatacja oraz utrzymanie w sprawności infrastruktury elektrycznej i energetycznej (stacje transformatorowe, rozdzielnice SN/NN, agregaty prądotwórcze, UPSy, instalacje)
  • Obsługa infrastruktury teletechnicznej
  • Diagnostyka awarii w obszarze zasilania i sterowania instalacji, obiektów i urządzeń oraz zabezpieczanie miejsca awarii
  • Nadzór oraz koordynowanie prac zespołu elektryków oraz firm zewnętrznych w ramach nadzoru nad infrastrukturą elektryczną i energetyczną;
  • Inicjalizowanie projektów optymalizacyjnych w podległym obszarze.

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektrotechnika, energetyka
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 5lat;
  • Wiedza praktyczna z zakresu budowy i działania urządzeń energetycznych SN, NN;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem z ukierunkowaniem na realizację zadań;
  • Uprawnienia grup G1, G2 w zakresie E (eksploatacja) i D (dozór);
  • Uprawnienia budowlane w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych – bez ograniczeń
  • Dobra znajomość wymagań prawnych w obszarze prawa energetycznego;
  • Brak ograniczeń w pracy przy występujących czynnikach niebezpiecznych

TO OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dużej i rozwijającej się firmie, w przyjaznej atmosferze pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w profesjonalnym otoczeniu biznesowym
  • Stabilne warunki pracy i zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet emerytalny
  • Pakiet socjalny
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) jak również zgodnie z Ustawą Dz.U.2018.1000 O ochronie danych osobowych”.