Pracownik Techniczny Utrzymania Ruchu - Mechanik

Data: 7 maj 2024

Lokalizacja: PL-Rzeszów, Poland - All, PL

Firma: Bausch Health

Firma farmaceutyczna ICN POLFA Rzeszów S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Bausch Health Companies Inc., który rozwija, wytwarza oraz dostarcza szeroką gamę najwyższej jakości leków Rx, OTC, suplementów diety. Realizujemy nasze zobowiązania, budując innowacyjną firmę zajmującą się poprawą zdrowia na świecie. Każdego dnia z naszych produktów korzysta ponad 150 milionów ludzi na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK TECHNICZNY UTRZYMANIA RUCHU - MECHANIK

Miejsce pracy: Rzeszów

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń w ruchu na zmianach produkcyjnych.
    regulacje, naprawy przezbrajanie linii pakujących i rozlewniczych.
  • Remonty oraz konserwacje maszyn i urządzeń.
  • Nadzór nad stanem technicznym urządzeń.
  • Prewencja i analiza usterek.
  • Sprawne i szybkie usuwanie usterek i zakłóceń w pracy  maszyn i urządzeń produkcyjnych, (linie pakujące, rozlewnicze).
  • Prowadzenie stosownej dokumentacji.

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne, średnie lub wyższe, specjalność mechanika, mechatronika  i pokrewne. Mile widziana praktyka zawodowa, zgodna ze specjalizacją.
  • Dyspozycyjność (praca trzyzmianowa).
  • Zdolności techniczne i umiejętności manualne.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Mile widziana znajomość automatyki opartej na pneumatyce i hydraulice siłowej.
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w grupie.

TO OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pracę w dużej i rozwijającej się firmie, w przyjaznej atmosferze pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dodatkowe benefity zakładowe.
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w profesjonalnym otoczeniu biznesowym.
  • Stabilne warunki pracy i zatrudnienia.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Pakiet emerytalny.
  • Pakiet socjalny.
  • Narzędzia i szkolenia niezbędne do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) jak również zgodnie z Ustawą Dz.U.2018.1000 O ochronie danych osobowych”.